• Ново
Тркалезна метална корпа-морнарица сина

Тркалезна метална корпа-морнарица сина

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Оваа светло сина метална корпа ќе направи каква било скучна домаќинство, како што се местење и чистење малку повесело. Исто така, може да се користи како дополнително складирање, декор за да се искористи неутрално просторно непце или градина, или на следното патување на плажа. Рачката обезбедува лесен пристап. Тркалезна метална корпа-морнарица сина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Г -дин чиста двојна корпа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Г -дин чиста двојна корпа

Направете ги задачите за извршување на многу работни места за чистење со оваа г дин чиста двојна корпа...

DEN 959.20