• Ново
Декод ткаенина свитка арабеска клупа со дрвени нозе, крем

Декод ткаенина свитка арабеска клупа со дрвени нозе, крем

Buyers rating:
DEN 1999.84

Износ

Декодска ткаенина Арабеска клупа со дрвени нозе, кремот е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Затоа, извадете го товарот и опуштете се на оваа декоративна клупа. Мало парче мебел што прави голема разлика за да му дадете на вашиот дом пример освежување. Овој мебел за акцент за дома комбинира стил и удобност со чист дизајн кој ќе се вклопи беспрекорно во влезната врата или дневната соба. Дизајнирано со почувствувани или гумени стопери во основата кои спречуваат гребење на мебел и врвови на маса, како и лизгање наоколу. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 250 фунти. Направено во Индија. Може да смести 3 лица. Ова е единечна клупа за влез во боја на крем. Боемски стил. Дизајниран со слободен дух шарм каде живописни нијанси, привлечни модели и чудни акценти го трансформираат вашиот простор и ја покажуваат вашата личност. Декоративна клупа за дома изработена од робусно манго дрво и материјали за памучна ткаенина. Оваа затворена декоративна клупа има крем ткаенина со перничето и кафеава дрвена цврста основа. Мебел со акцент со крем со перничето од ткаенина со сини украсни цветања и кафеава дрвена база со 4 нозе. Клупата мери 50 L x 13 W x 17 H инчи и тежи 27 фунти. Правоаголна крема и кафеава клупа со прекрасна апстрактна шема. Избришете чиста со сува крпа. Перно-седиштето е опфатено во надворешноста на крем ткаенина дизајнирана со прекрасни цветања и поддржано од дрвена база со 4 нозе. Боемски стил. Декод ткаенина Скролувајте арабеска клупа со дрвени нозе, кремот прави совршен додаток на кој било дом.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шелби клупа, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шелби клупа, повеќе бои

Целната маркетинг системи Шелби дрвена клупа со вретено грб и оружје е одличен додаток на кој било дом...

DEN 1417.60
Линон Варден Нок клупа, кафеава
  • Ново
Мислење на купувачите:

Линон Варден Нок клупа, кафеава

Создадете пријатно место за оброци и разговор во кој било агол на кујната Богатиот орев финиш на овој аг

DEN 1599.84
Вестон Дома Клејтон клупа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вестон Дома Клејтон клупа

Дајте му на вашиот простор допир на луксуз со кожна клупа на Клејтон Фаукс со железна поддршка...

DEN 2511.84
Вада тафутирана тапацирана клупа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вада тафутирана тапацирана клупа

Создавањето добро дизајниран простор, полн со текстура и луксузни завршувања е лесно со тапацираната к�

DEN 3.00