• Ново
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клин-сандали од Brinley Co. Овие чевли се карактеризираат со кожни кожни нагоре, кои истакнуваат страшен стил што се издига над глуждовите. Затворените потпетици и клинчињата од плута го завршуваат изгледот. Бринли Ко. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2,6 "клин. Платформа Висина : 0,39" Платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Горниот/надворешниот материјал : Faux кожа/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина. Мерење преземено од големина А 6.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клинсандали од Brinley Co Овие чевли се карактери�

DEN 351.84
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клинсандали од Brinley Co Овие чевли се карактери�

DEN 351.84
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клинсандали од Brinley Co Овие чевли се карактери�

DEN 1.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клинсандали од Brinley Co Овие чевли се карактери�

DEN 2.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Облечете се во стилот што мора да се има во сезоната во Stappy клинсандали од Brinley Co Овие чевли се карактери�

DEN 239.84