• Ново
Персонализиран женски прстен на класата Лила достапен во Валадиум, Сребрена плус, 10к жолто и бело злато

Персонализиран женски прстен на класата Лила достапен во Валадиум, Сребрена плус, 10к жолто и бело злато

Buyers rating:
DEN 1382.40

Износ

Чуварот на гроздобер стил Лила прави едноставен и уникатен избор на прстен од класа. Каместон со перничиња со правоаголник по ваш избор е опфатен со две области на персонализација на текст со 4 карактери. Еден круг акцент камен се наоѓа во близина на секоја област на текст, а шемата за пресврт во стилот на Селтик го украсува опсегот на рингот. Изберете од 12 бои за центарот на скапоцен камен. Достапно во валадиум, Silverplus и 10 K жолти или бели златни метали. Перница со правоаголник од 6 х 4мм, кој е преполн со камења, прекриен со две области на персонализација на текст со 4 карактери. Еден круг акцент камен седи во близина на секоја област на текст. Белиот топаз акцент камења Ако изборот е оригинален, кубна цирконија ако се симулира изборот. Изберете од 12 бои за скапоцен камен. Достапно со оригинални или симулирани скапоцени камења, и во валадиум, сребро и 10к метали од жолто или бело злато . скапоцен камен-перница за перница од ваш избор, опкружен со две области на персонализирање на текст од 4 карактери. Еден круг акцент камен седи во близина на секоја област на текст. Изберете од 12 бои за скапоцен камен. Достапно со оригинални или симулирани скапоцени камења, и во валадиум, сребро и 10К жолти или бели златни метали . бели топаз акцент камења Ако изборот е оригинален, кубна цирконија ако се симулира изборот. Изберете од 12 бои за скапоцен камен. Достапно со оригинални или симулирани скапоцени камења и во валадиум, сребро и 10К жолти или бели златни метали.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Прстен на класата на Крест на Гај
  • Ново
Мислење на купувачите:

Прстен на класата на Крест на Гај

Покажете го вашиот училишен дух со овој прстен на класата на Крест на момчето на момчето ...

DEN 2.33