• Ново
Тетоважа junkee за усни и усни ефекти комплет пакер, долготрајна течна мат усна боја

Тетоважа junkee за усни и усни ефекти комплет пакер, долготрајна течна мат усна боја

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Тетоважа junkee - боја за усни + ефекти на усните нагоре - 2 брои тетоважа тетоважа junkee усна боја + ефекти на усните, пакерот на црвена боја е најсовршениот мат црвен течен кармин што некогаш ќе го носите. Направете ги да направат двојно преземање со додавање на призматични ефекти на искра што само молат за внимание. Пакетот вклучува еден 0,11-FL. Оз. Долготрајната боја на усните и една 0,2 мл. Контејнер со појас на треперлив прав. Богата и високо-пигментирана боја на црвена усна. Долготраен течен кармин - нема потреба да се повторува. Smudge-доказ за прекрасна боја на усните што останува на место цел ден. Суши мат. Добијте 2 погледи во 1 со вклучени ефекти за призматички искра.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Течен кармин за убавина Grlpwr, Че Гуава
  • Ново
Мислење на купувачите:

Течен кармин за убавина Grlpwr, Че Гуава

Интензивно пигментиран течен кармин кој е доказ за живот со сериозна моќ на престој Нанесете го нашиот �

DEN 159.84
Мат брада долготрајна креда за усни
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мат брада долготрајна креда за усни

Земете мат и земете дури и со мат брада долготраен усна креда пигмент спакувана усна креда што служи на �

DEN 192.00
Цветни усни за усни путер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Цветни усни за усни путер

Дајте им малку усна! Цветни усни за усни путер за усни е кармин над бутри, кој се лизга и ги остава усните

DEN 192.00
Coty City City Duet Duet Color, 0. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Coty City City Duet Duet Color, 0. Оз

Боја на усните, 2во1, розовите Волдорф 426 0,13 мл (3,8 g) направени во Тајван 0,13 мл (3,8 g) Newујорк, NYујорк 10016 NYујор�

DEN 2.00