• Ново
Спортското масло им одговара на повеќето Хонда Нисан Сузуки со амблем M32x3. Анодизирана црна [OC101BK]

Спортското масло им одговара на повеќето Хонда Нисан Сузуки со амблем M32x3. Анодизирана црна [OC101BK]

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Пакетот вклучува капацитет на повеќето Honda/ Nissan/ Suzuki со Amblem M32x3.5 Anodized Black [OC101 BK] X 1 ITEM Опис на описот на капакот на капакот на најмногу Honda/ Nissan/ Suzuki со амблем M32x3.5 анодизирана црна боја [OC101 BK] DC Sports Aluminum Oil Cap, Cap, Cap, Cap, Cap, Filer Aluminum Oil. Направена форма изработена 6061 алуминиум, О-прстен, пробиен за соодветна заптивка, анодизирана црна боја, му одговара на повеќето Хонда/ Нисан/ Сузукинц, машиниран 6061 Алуминиум-ринг, обезбеден за соодветна Sealanodized Blackoem Nate Number : OC101 Bk* Политика за специјална поврат се применува, ве молиме проверете ја http : // //policy/01/returnpolicy.htmlproduct имињата се трговска марка на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки на Eforcity Corp. Производителот не ја поддржува употребата на овие производи. Направено од ЦПУ машиниран 6061 алуминиум за зголемена издржливост и бенефиции за перформанси под состојба на висок притисок. Високиот сјај и трајната анодизирана облога го подобрува изгледот на вашиот мотор за време на наредните години. Одговара на повеќето модели од Хонда, Нисан, Сузуки, Тојота, Скион, Субару, Хјундаи и Мазда (ве молиме, проверете ја табелата за фигури на сликата).

Декларирани својства

Најдобри предлози