• Ново
Капа за капење за пливање Беемо за жени и девојчиња - ретро стил доцна меурчиња за пливање капа со трикратни цвеќиња за долга кратка коса

Капа за капење за пливање Беемо за жени и девојчиња - ретро стил доцна меурчиња за пливање капа со трикратни

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Овие кул класични капачиња за пливање - се прават во текстура на латекс од меурчиња. Составена од најквалитетна трајна гума. Се вклопува поудобно и е помек од редовно стандардно капаче за пливање. Модерното капаче за пливање е составено од латекс база која ја задржува водата, е мека, удобна и лесна за лизгање и исклучување. Достапно во различни бои и стилови за избор, една големина на возрасни со носење капаче за пливање, помагате да се спречи хлор, масло итн. Да ја оштети косата. Косата сè уште може да се навлажни затоа што капачињата за пливање не се наменети да бидат тесни вода. Капаците за пливање, исто така, помагаат да се изгуби косата од покривање на лицето додека пливате. Заштитете ја вашата коса облечете една од нашите капачиња и бидете стилски исто така. Купете една од оние убави цвеќиња за пливање и заштитете ја косата од оштетување додека уживате во базенот. Придружете им се на нашите илјадници задоволни клиенти кои веќе уживаат во пријатно искуство за пливање. Купете сега, вие го заслужувате тоа! Премиум капаче за капење за пливање : Носете со модерно капаче на Beemo Beemo La Tex подобрена со три цвеќиња, капачето за капење на гроздобер стил ви овозможува да имате повозбудливо време додека ја правите вашата вода аеробик. Safe Ry мек материјал : Ретро вид на женски начин, но сепак мек и удобно со часови на време на базен ја штити вашата коса од хлор и бактерии Покрај тоа, ја одржува главата сува и топла. Совршено вклопување за сите : Одлично одговара за повеќето големини на главата, ја заштитувате косата од сонце и хлор, лесно да се вклучите и исклучите, да пливате удобно и самоуверено. Давање подароци за ентузијасти за пливање : Совршен избор за секаков вид подарок на која било од вашите сакани, како што е вашата сопруга ќерка, дедо, постара или девојка. Сценари за употреба : Одлично за класа на вода Аеробик/плажа/одморалишта/круга, или кое било од вашето редовно пливање ,.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Орегон 16 сечилото за косилка за трева
  • Ново
Мислење на купувачите:

Орегон 16 сечилото за косилка за трева

Сечилата за косилка за косилка за замена на Орегон се направени во точната спецификација на OEM за оптима

DEN 399.84
Сечилото на косилка од Орегон
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сечилото на косилка од Орегон

Сечилата за косилка за косилка за замена на Орегон се направени во точната спецификација на OEM за оптима

DEN 399.84