• Ново
Вејтон 8 Сплит целосно собрана про -пролет за душек, крал

Вејтон 8 Сплит целосно собрана про -пролет за душек, крал

Buyers rating:
DEN 2544.00

Износ

Добредојдовте на Вејтон! Тука ви нудиме најдобри цени за најдобар квалитет. Дојдете погледнете ја нашата најнова сплит целосно собрана пролет за душек од нашата колекција Вејтон. Овој дизајн е рачно изработен, така што засекогаш ќе заборавите болки во грбот и непријатност. Легнете го омилениот душек на нашата пролет на кутијата за да уживате во спиењето за убавина што секогаш го посакувавте. Подеднакво далечните лекови и рамка од дрво не дозволуваат рамката да се олабави и е доволно силна за да се справи со разни видови на принуда. Вие не треба повторно да се грижите за пискавата рамка за кревет. Одличното пакување и дизајнот на пролетта на кутијата е претходно собрано, само совршено вклопување за вашата спална соба. Производот е лесен дури и како традиционална пролет на кутијата и ви дозволува да ги имате овие придобивки во разновидните големини, имено : близнак, близнак, близнак, целосен, полн XL, кралица, крал и Калифорнија Кинг. Имаме близнаци профили на производот во дебелина од 4 ”и 8” направени само за вашите потреби. Силна и цврста : направена од силна традиционална структура на дрво, изработена од лесна, но густа граѓа, која спречува кутијата да се олабави и пука и го одржува душекот во совршена форма. Универзална компатибилност : Производот може да се користи за какви било душеци, така што ќе ја добиете вашата убавина за спиење безгрижно . подобро од металната кутија пролет : пролетта од дрво е подобра од металните извори на кутии, бидејќи изворите на дрва апсорбираат притисок - само оставете притисок во !. Профил на душекот : Пролетта / Фондацијата 4 ”Split Box ќе даде совршена висина за вашиот душек со висок профил и пролетта од 8” кутија ќе ви даде совршена висина за вашиот душек со низок профил. Целосно собрани : Производот е претходно собрани и не бара склопување, само извадете го од пакувањето за употреба. Брза испорака : Компактен резултат на брза и лесна пратка. Мерење : Димензија на артикалот : L80 X W76 X H8, Димензија на пакетот : L79 X W38 X H16.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Serta Twin Classic Deluxe BO пролет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Serta Twin Classic Deluxe BO пролет

Оваа коцка за складирање е совршена за употреба во канцеларијата или училницата, како и кујната, бањата,

DEN 1.00