• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Сид Меер е авторитативен дизајнер на некои од водечките игри со улоги. Што е потребно за да се стане еден од најплашените, успешни и почитувани пирати од историјата? Еве ја целата нова верзија на класичното сценарио за играње улоги што ќе ги тресете вашите дрва додека викате Ахој! Се соочуваат со непријателите на бродовите, во семените таверни, на рампите, па дури и во замокот на гувернерот. Искористете оружје - или што било што е на дофат - како што оградите против непријателите. Вклучете се во жестоки поморски битки кои се борат со единечни непријатели или повеќе бродови. ESRB = E Секој sku : adib000aoies6.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Излезниот дух, PlayStation 5, Merge Games, 819335021600
  • Ново
Мислење на купувачите:

Излезниот дух, PlayStation 5, Merge Games, 819335021600

Во светот на излезниот дух, духовите се олицетворение на жалење Повеќето луѓе одат во задгробниот живот

DEN 1.67
Тактички напад на Star Trek - Nintendo DS
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тактички напад на Star Trek - Nintendo DS

Тактички напад на Star Trek Nintendo DS борба во реално време во кое се вклучени повеќе воени бродови вистинскио

DEN 9439.84