• Ново
Гербер први есенцијални шишиња Оз 4м+, КТ

Гербер први есенцијални шишиња Оз 4м+, КТ

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Дајте му на бебето безбеден и удобен оброк со шишиња со први најважни работи на Гербер. Тие се јасни и разнишани за безбедност. Овие шишиња бесплатни од 9-Оз БПА вклучуваат вентилирани силиконски брадавици, кои се спротивставуваат на пропаѓање и го намалуваат внесот на воздухот. Нивната средна стапка на проток помага во намалување на симптомите на колика. Вклучени се и заштитни капачиња. Силиконската брадавица со среден проток е прогласена за да го намали воздухот и да спречи колапс на брадавиците БПА. Шишиња со јасен преглед. Намалете ги симптомите на колика. 9-пакувања од 9-Оз Гербер шишиња. Вклучени заштитни капачиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nurser на Similac Volued-Feed-R-L00180
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nurser на Similac Volued-Feed-R-L00180

Nurser Similac VoluedFeed има дури и броеви од едната и непарните броеви од другата страна Броевите центрирани на м�

DEN 399.84
Weil Baby - 9oz Tritan Nurser шише, пакувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Weil Baby - 9oz Tritan Nurser шише, пакувања

Шишето Weil Baby 9oz Tritan Nurser е изработено од револуционерниот Тритан материјал, кој е БПА и без токсин Развиен

DEN 319.68