• Ново
Замена REPC730114Q фаровите компатибилни со 2008- Chevrolet Malibu левиот возач халоген со сијалички CAPA сертифициран

Замена REPC730114Q фаровите компатибилни со 2008- Chevrolet Malibu левиот возач халоген со сијалички CAPA

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продаден : Продадена индивидуално Type : Композитколор/финиш : Јасна леза за леќи : Со сијалица (и) Извор на светлина : Halog Encertification : CAPA сертифицирани Replaces OE Број : 22897127 Replaces Parts Link Parts Link Број на делови : GM2502307 Cinter Change Дел Број : 22897127 гарантирана светлина со ОЕ стандарди што се користат во текот на процесот на производство, нашите фарови нудат квалитет на врвно ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да го запали патот ноќе или во лошо време. Директна замена во согласност со точките/SAE за вашите оригинални фарови. пожолтување.Ултимален квалитет и безбедност, обезбеден во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. и LED фарови достапни кога ОЕ опремени, како и ксенон и халоген. Сертифициран CAPA Произведено од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compatiational со следниве возила : Позиција : Left Fit Note : Ново тело Stylechevrolet2009-2010 Malibu Hybrid2008 Malibu (подмодел : Hybrid, LS, LT, LTZ) 2009-2012 Malibu (подмодел : LS, LT, LTZ) Точно одговара на OEM# : 22897127 и делови# : GM2502307. CAPA сертифицирани (донесени строги стандарди за квалитет). CAPA сертифициран. Халоген. Со сијалица (и). Јасни леќи. Композитен. Фабрички запечатени - сосема ново во кутија. Малибу 08-12 глава ламба LH, композит, склопување, халоген - capa. Изберете Изберете : 2008-2009,2011-2012 Chevrolet Malibu 2 LT2010 Chevrolet Malibu 1 Ltand More-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози