• Ново
Лесни шорцеви на Georgeорџ Машки

Лесни шорцеви на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ажурирајте ја вашата гардероба со лесен, убав стил. Овие шорцеви за мажи од Georgeорџ имаат класичен дизајн со должина на коленото со ткаенина за истегнување за да се движат со вас каде и да одите. Мулти-џебниот дизајн е совршен за да се намалат мали најважни работи кога сте надвор и околу. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9-1/2 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : Удобно плетено тело. Мажите за влечење шорцеви од Georgeорџ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шорцеви за прошетки за мажи на Georgeорџ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцеви за прошетки за мажи на Georgeорџ

Елегантен и стилски, шорцевите за прошетки на Georgeорџ додаваат јасен финиш на вашиот обичен изглед на то�

DEN 271.68
Twорџ Машки Твил влечење на шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Twорџ Машки Твил влечење на шорцеви

Секојдневните моменти се покриени со шорцеви за влечење на Georgeорџ со дизајн со четири џеб за да се одржа

DEN 223.68
Шорцеви за мажи на Georgeорџ Машки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцеви за мажи на Georgeорџ Машки

Shорџ Seersucker Shorts се направени во ткаени измислици со специјална текстилна завршница за остар, структурир�

DEN 223.68
Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Menорџ Машки 7 “рамни предни шорцеви

Удобниот, убав стил е тука со рамни предни шорцеви на Georgeорџ со ткаенина што се движи лесно со вас кога с�

DEN 1.67
Лесни шорцеви на Georgeорџ Машки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни шорцеви на Georgeорџ Машки

Ажурирајте ја вашата гардероба со лесен, убав стил Овие шорцеви за мажи од Georgeорџ имаат класичен дизајн

DEN 3.00
Шорцеви за мажи на Georgeорџ Машки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шорцеви за мажи на Georgeорџ Машки

Shорџ Seersucker Shorts се направени во ткаени измислици со специјална текстилна завршница за остар, структурир�

DEN 1.00
Машки машки 10 рамни предни шорцеви
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки машки 10 рамни предни шорцеви

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ Класичен рамен предна завр

DEN 3.00
Синтетичко влечење на Georgeорџ Машки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Синтетичко влечење на Georgeорџ Машки

Лесни, меки, удобни да му дадете извик на вашите нови омилени шорцеви од Georgeорџ Лесно се повлекува со ел�

DEN 223.68