• Ново
Деца од Гаранималс Момци плетени џогери, 2- пакет, големини 4-10

Деца од Гаранималс Момци плетени џогери, 2- пакет, големини 4-10

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Пријатни до 365 деца од плетените џогери на Гаранималс. Нудејќи одличен изглед и тотална удобност, овие сигурно ќе бидат неговите нови омилени. Овие панталони за влечење лесно се мешаат и се совпаѓаат со сите негови омилени тимови за обичен изглед за училиште или пошироко. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара џогири. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластични манжетни. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Patогер панталони 2-пакувања за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Деца од Garanimals Boys Canvas Joggers, големини 4-10
  • Ново
Мислење на купувачите:

Деца од Garanimals Boys Canvas Joggers, големини 4-10

365 деца од џокерите на платно на Гаранималс се токму она што му е потребно за да ги стилизира своите секо�

DEN 591.84
Деца од Garanimals Boys Canvas Joggers, големини 4-10
  • Ново
Мислење на купувачите:

Деца од Garanimals Boys Canvas Joggers, големини 4-10

365 деца од џокерите на платно на Гаранималс се токму она што му е потребно за да ги стилизира своите секо�

DEN 595.84