• Ново
Danby DWC057A1BSS 5. CU. Вграден центар за пијалоци, држи шишиња, единечна зона под шалтер фрижидер за вино во не'рѓосувачки челик

Danby DWC057A1BSS 5. CU. Вграден центар за пијалоци, држи шишиња, единечна зона под шалтер фрижидер за вино

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Сериозното вино афизиодо ќе го цени овој ладилник за вино со шик со својот 5,7 кубни. Ft. Капацитет од 60 шишиња. Може да се користи како хонорарна или вградена единица и доаѓа со температурен опсег помеѓу 5 ° C и 18 ° C (41 ° F и 64 ° F). Термостатот е прецизен и лесен за читање со својата електронска единица за прикажување на LED. Ова ви овозможува лесно да ја програмирате и следите температурата на ладилникот во секое време, бидејќи лесно може да се види преку стилската врата со кален-стаклена. Виното се одржува поладно со присуството на блескаво сијалица и има многу простор за вашите омилени брендови заради 6,5 лизгачки полици со црна жица. Вратата има и рачка и рамка од не'рѓосувачки челик и удобната реверзибилна шарка ви овозможува да ја поставите за лево или десно отворање. Ладилникот за вино, исто така, доаѓа со домашна услуга на своите 12-месечни делови и гаранција за работна сила. Чувајте до 60 шишиња разладено вино на рака. Вградена или хонорарна апликација. Температурен опсег од 41 ° F-64 ° F. Внатрешната LED светло осветлува без топлина на блескаво сијалица. Темен стаклена врата со рамка и рачка од не'рѓосувачки челик. Реверзибилна шарка за отворање на левата или десната рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози