• Ново
Скоро природен пластичен венец, 18,00 “

Скоро природен пластичен венец, 18,00 “

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Скоро природно ажурирање на вашите традиционални акценти на декор со убавината обезбедена од овој вештачки венец изграден на двоен прстен со реален изглед на еукалиптус зимзерини поставени на база на гранчиња, деликатно акцентирани со танцувачки маргаритки во меки, флертни нијанси. Одлично за целогодишно прикажување, овој вештачки венец прави поканувачки акцент и несомнено ќе ја трансформира привлечноста на предната врата на вашиот дом. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Внимание на деталите и природната филозофија, скоро природна се обидува да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Скоро природни зелени вештачки мерења на растенијата се од дното на растението до најоддалеченото продолжено стебло на растението. Димензиите на ширина се пресметуваат и од најоддалечената испружена димензија . избалансирана мешавина од свилени цвеќиња и зеленило. Совршено за целогодишна употреба. Веднаш разубавува wallид во вашиот дом или на влезната врата. Целосно без стрес. Препорачано само за употреба во затворен простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Греј на венец
  • Ново
Мислење на купувачите:

Греј на венец

Главни портокалови и слонова коска од 16 "Мешани рози од рози Карактеристики со мешани рози од портокало�

DEN 3.33
Мешан венец од портокалова тиква
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мешан венец од портокалова тиква

Оваа портокалова тиква и мешан венец од тиква и бурлап за жетва е совршена декорација на жетва Портокал�

DEN 1.33
Крем за жетва и зелен цветен венец, 22
  • Ново
Мислење на купувачите:

Крем за жетва и зелен цветен венец, 22

Закачете го патот за да славите крем за жетви и зелен цветен венец во вашиот дом за да ги пречекате сосед

DEN 1010.88
Скоро природен пластичен венец, 20,00 “
  • Ново
Мислење на купувачите:

Скоро природен пластичен венец, 20,00 “

Скоро природно изложба на празнични честитки и расположи со сезонската убавина обезбедена од овој вешт

DEN 1185.12
Начин да го прославите венецот Wdchip
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да го прославите венецот Wdchip

Грас венец Трајно конструирано, ова уникатно декор парче се создава со употреба на чипови од дрво напра�

DEN 335.84