• Ново
Еп, каснувања од лосос без лосос и јавор, во масло од кокос, 2. мл

Еп, каснувања од лосос без лосос и јавор, во масло од кокос, 2. мл

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Епски каснувања лосос и јавор со кокосово масло. Направено со 100% диви фатен лосос од Алјаска, кои уживаат во хранливи диети богати во океанскиот планктон и уживаат во пливање со отворен опсег што е во согласност со тоа како се развива видовите. Како сигурно снабдување со хранливи протеини и маснотии, лососот одамна е во срцето на културата и егзистенцијата на нашите предци на крајбрежно живеалиште. За да го комплиментираме неверојатниот вкус на лососот од Алјаска, ја мешаме оваа негување риба од ладна вода со јавор, кокосово масло и навестување копар. Крајниот резултат е епски залак за дегустација, за разлика од сè што сте искусиле. Рачно изработени . бесплатно соја . направено со 100% диви фатен лосос на Алјаскан . Сертифициран без глутен . Нето WT.2,5 мл (71 g).

Декларирани својства

Најдобри предлози