• Ново
Eldorado HT Sport 235 70R 109T XL гума

Eldorado HT Sport 235 70R 109T XL гума

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Одете дополнителна милја, секој пат и одете таму удобно со гумата на автопатот „Елдорадо HTX Sport Premium автопат“. Неговата можност за перформанси во сите сезони, одговорното ракување и супериорниот квалитет на возењето ги оптимизираат перформансите на возилото, обезбедувајќи доверба на возачите во која било состојба. Дизајнот на затворено рамо го минимизира бучавата, овозможувајќи потивко, поудобно возење. Оптимизиран дизајн на шара со 5 редови за долга, дури и можност за носење и продолжена километража. Прецизно усогласени гаќички на шарите го минимизираат неправилното носење и промовираат супериорно ракување и влечење во сите сезони. Целосно-длабоко засилување за продолжени перформанси на влечење и засилен истрошен изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Крило на Елдорадо - W 24 8.00- Ц гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Крило на Елдорадо - W 24 8.00- Ц гума

JETZON VELOZZA ZXV P205 / 50 ZR16 87 W TIRE модерна премија СИТЕ ЦЕЛОВНИ ДИЗАЈН за влечење и издржливост Дизајнот на длабо�

DEN 1.67
Eldorado HT Sport 275 60R T гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Eldorado HT Sport 275 60R T гума

Eldorado HTX Sport 275 / 60 R20 115 T Tire Eldorado Htx Sport 275 / 60 R20 115 T Time Fits : 201923 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 201920 RAM 1500 Classic Warlock 202122 RAM мемо

DEN 0.33
Eldorado Sport Fury AT4S LT285 70R 121S
  • Ново
Мислење на купувачите:

Eldorado Sport Fury AT4S LT285 70R 121S

Сеопфатна гума, Sport Fury AT4 S е дизајниран за употреба на џипови, CUV, SUV и пикап со средна и целосна големина и

DEN 2608.00
Eldorado Sport Fury AT4S LT265 75R 123R
  • Ново
Мислење на купувачите:

Eldorado Sport Fury AT4S LT265 75R 123R

Сеопфатна гума, Sport Fury AT4 S е дизајниран за употреба на џипови, CUV, SUV и пикап со средна и целосна големина и

DEN 3.00