• Ново
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Buyers rating:
DEN 2591.84

Износ

Мирис на еукалипјус - природна инфузија на еукалиптус помага да се создаде релаксирачка и освежувачка околина за спиење., Заштитете ја вашата инвестиција. Чувајте го вашиот скап душек во беспрекорна состојба користејќи го заштитникот на душекот за удобност. Сосема е тивок и не создава звуци на крцкање., Совршено вклопување. Нашата покривка на душекот е дизајниран за сите типови душеци, вклучувајќи мемориска пена, латекс или пролет., Машинско миење ладно, суво суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози