• Ново
Влезен палто за чевли за чевли, во сало дрво со полици кабинет и четири куки за влез, дневна соба

Влезен палто за чевли за чевли, во сало дрво со полици кабинет и четири куки за влез, дневна соба

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опис : Влезот е првото место што луѓето го гледаат кога одат во вашиот дом. Поголемиот дел од времето, овој простор ќе стане куп облека и други предмети. Користете го нашето дрво со столици за складирање и лавици за палто за да го одржувате уредно и уредно. Изработено е од трајно дрво, со 4 метални куки и пространа столица за складирање, што може да обезбеди доволно простор за вашите капи, марами и други предмети и ви овозможува да седнете и да ги одржувате вашите предмети уредни. Уредот против дампинг е многу корисен и ќе му даде на вашето семејство дополнителна безбедност. Совршено е за секој влезен премин, коридор, гаража или простор за перење. 3 во 1 Функционален дизајн : Неговата полица, решетката за палто и столчето за чевли обезбедуваат функции за складирање, суспензија и седење. Обезбедете доволно простор за сите во домот да складираат облека, марами, чевли или чанти. Цврст и издржлив : Изграден со висококвалитетно факс дрво, цврсто и издржливо за долго време. Белата насликана завршница е мазна и лесна за чистење . Моден дизајн : Црната површина ја прави клупата за решетки за чевли за палто стилски и уникатен што може да се вклопи во повеќето простории за стилови. Совршено комбо на полица, сало дрво со клупа за складирање на чевли. Внимателно е направено да ги собере сите простори. Простран простор за складирање : Две отворени полици на врвот и кабинет со врата на дното, голем простор е достапен за складирање на дневни потреби и мали украси. Широк спектар на употреба : Широката клупа на соодветна висина може да се искористи за да се одмори, и е погодно за да ги менувате чевлите. Чантите, книгите и сакциите можат да бидат поставени и на клупата. Спецификација : Дебелина : врата : 18 мм. Заден панел : 5 мм. Седиште : 25 мм. Заврши : Меламин фурнир, пластично внесување. Боја : Црна. Севкупна димензија : 40 "L x 18.5" W x 72 "H. Димензија на пакетот : 59" L x 23 "W x 8" H. Тежина на производот : 99,2 lbs . Тежина на пакет : 103 lbs . Потребно е склопување : 2 H. Потребни се дополнителни алатки : Потребна е електрична вежба. Тежина на капацитет на горната полица и горниот кабинет : 33 фунти . Кука : 11 фунти . клупа : 200 фунти . долен кабинет : 111 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози