• Ново
Лесно-пишано девојче девојче лак на врвот на ракави без ракави, големини 12м-5Т

Лесно-пишано девојче девојче лак на врвот на ракави без ракави, големини 12м-5Т

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Чувајте го симпатично со овој ромпер без ракави од лесно-пила. Таа ќе изгледа толку симпатична и ќе се чувствува толку удобно во светло и воздушно текстурирано памучно ткаенина, завршена со еластична лента во задниот дел за леснотија на движење. Лакови на рамената и џебовите од лепенка пред да го завршат овој шармантен изглед што ќе сака да го носи одново и одново. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Рафлиран квадратен врат. Затворање : Повлечете се со прилагодливи рамења на вратоврска. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : текстурирана ткаенина; Еластична лента на задниот дел за дополнителна удобност. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојче девојче лак врвен ромпер без ракави од лесен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Kent LP Firepit-Brown
  • Ново
Мислење на купувачите:

Kent LP Firepit-Brown

? Комбинира стилска, смела, факс орев финиш со силни перформанси? Цврста, безбедна, конструкција на МГО с�

DEN 3471.84
Земјиште дух женски Савој сандала
  • Ново
Мислење на купувачите:

Земјиште дух женски Савој сандала

Авантурата чека! Бидете подготвени за сè, од забави во базени, до патеки со зголемувањето на Сајонот Сав�

DEN 271.84