• Ново
Авалон дом Брекен Медалјон Транзитивен тркач килим, морнарица сина

Авалон дом Брекен Медалјон Транзитивен тркач килим, морнарица сина

Buyers rating:
DEN 912.00

Износ

Овој дом на Avalon Home Brecken hi-hi-textured textured племенски подрачје има уникатна изградба на мешана висина на купот со супер мека рака. Од органски апстракти и активни цврсти материи до смела геометрија и текстурирана традиционална, колекцијата Брекен нуди широк асортиман на обрасци за декор. Пријателска палета на бои со мебел со свежи, лесни неутрали се во спротивност со длабоката морнарица и црна, како и со суптилни нијанси на топла руменило и мека камила. Машинска ткаени од мешавина од полипропилен/полиестер. Веднаш чисти излева со големина на килим со размачкана со чист сунѓер или крпа со благ детергент; Се препорачува периодично професионално чистење. Иналичното кршење е нормално и тие генерално ќе испаднат во рок од неколку дена до една недела; Цврсто враќањето на тркалање на килимот (купена страна надвор) и оставањето во топла област неколку часа ќе помогне во отстранувањето на набори или остатоци од преклопување, исто така.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Nexen N'Priz AH All -Season Tire - 235 75R 109s
  • Ново
Мислење на купувачите:

Nexen N'Priz AH All -Season Tire - 235 75R 109s

Гума за сите сезони, N'Priz AH5 од Nexen е дизајниран за употреба на државни удари и седани и им нуди на возачите

DEN 1472.00
Долго стапалото на Сахлен Хотдогс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Долго стапалото на Сахлен Хотдогс

Краток опис не е достапен топли кучиња, чадхаус, подножје Свинско и говедско месо Без глутен Целосно вар

DEN 0.33