• Ново
Гибсон елита милостива јадење 2-парчиња 9 фино керамички овален сад за сервирање во бело

Гибсон елита милостива јадење 2-парчиња 9 фино керамички овален сад за сервирање во бело

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој прекрасен сад за сервирање е совршен амбиент за секоја маса. Садот може да се користи за многу работи, како што се супа, салата и сè што сакате. Порцеланското јадење е машина за миење садови безбедно за источно чистење. Садот е исто така микробранова и безбедна рерна. Вклучува 2 парчиња 9 "Служење димензии на Dishitem : 11.00 " x 9,00 "x 5,00 " Тежина на ставка : Бело.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bonobos Fielder Mean and Big Short Short Graphic Tee, до 3xl
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bonobos Fielder Mean and Big Short Short Graphic Tee, до 3xl

Бидете смели, бидете оригинални, бидете еден од еден Графичкиот мета на Филедер е комплимент со уникатн�

DEN 223.84