• Ново
Гаранималс бебе девојче со долги ракави кошули мултипак, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

Гаранималс бебе девојче со долги ракави кошули мултипак, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Осветлете ја гардеробата на вашето девојче со симпатичен и удобен изглед од garanimals! Поставете го нејзиниот стил за успех со лесни 3-пакувања со долги ракави кои доаѓаат во најразлични бои. Пополнете го нејзиниот изглед со кое било од нашите симпатични дното на Гаранималс. Секој ќе сака колку стилски изгледа и ќе сакаш колку се чувствува пријатно. Продаден исклучиво на. 3-парчиња сет вклучува : графички мета со долги ракави, мета за печатење со долг ракав, цврста ситница со долг ракав. Се продава исклучиво на и. График со долги ракави : 60% памук/ 40% полиестер, печатење со долги ракави : 60% памук/ 40% полиестер,. Увезени. Вратот на екипажот. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Поставени бар и две столици
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поставени бар и две столици

Една фиока за складирање Една врата со складирање на кабинетот Четири полици (две прилагодливи) Појавув

DEN 1.00