• Ново
Северна експлозија термичка долна облека сет

Северна експлозија термичка долна облека сет

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Земете двојно долна облека поставена од северна експлозија за да останете топло во студените ноќи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. вклучува облека со две парчиња. Топ : екипаж; долги ракави; Ткаенина за дишење. Панталони : Еластична половината. Четиристрана термичка истегнување за неограничено движење; влага за губење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Амав - подлога за сјај на Спироарт
  • Ново
Мислење на купувачите:

Амав - подлога за сјај на Спироарт

Оваа преносна, батерија управувана, спирографска табла за цртање е големина на таблети и има седум разм�

DEN 175.84
Chaps Men's Everyday Reeco Logo Pullover Hoodieizes xs xs до 4xb
  • Ново
Мислење на купувачите:

Chaps Men's Everyday Reeco Logo Pullover Hoodieizes xs xs до 4xb

Совршено за лежење или секојдневни денови, ова лого пуловер Худи е враќање на 90 тите Направено со пријат

DEN 1.00