• Ново
Tera Grand - Cat Gigabit Ethernet Ultra Fla Patch Cable Modem Router LAN PlayStation XBO - изграден со позлатени, заштитни RJ конектори најлон плетенка јакна, FT виолетова и сина боја

Tera Grand - Cat Gigabit Ethernet Ultra Fla Patch Cable Modem Router LAN PlayStation XBO - изграден со позлатени,

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Tera Grand 10 Gigabit Ultra Flat CAT-7 Ethernet Cable Slim и флексибилно дебели само 0,07 инчи дебели, овие кабли лесно се вклопуваат во секој тесен простор. Тие ќе камуфлираат под теписи, wallsидови и зад мебелот. Нашите ултра рамни кабли CAT7 се совршен избор за домашна и канцелариска употреба. Неговиот тенок профил е исто така идеален за мрежни жици, давајќи многу просторија за вентилација. Рамниот дизајн е голема предност во однос на подебели, тркалезни кабли, кои додаваат само дополнителен дел на вашиот работен простор. Висока изведба на употреба за употреба со 10 гигабит Етернет, обезбедува изведби до 600 MHz и брзина до 10 Gbps. Каде и да користите кабел CAT5 E / CAT6, нашите ултра рамни кабли CAT7 ќе постигнат исти или подобри перформанси. Злато изградено со 50 микрони позлатени RJ45 конектори заштитени каблирање; Премиум најлон плетенка.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Bumkins zippered влажна торба, розова шеврон
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bumkins zippered влажна торба, розова шеврон

Направено од Бумкинс? Лесна, лесна, водоотпорна ткаенина што може да се мие, машината што може да се пера�

DEN 591.68