• Ново
Бактон Студио Падма Модерен и современ орев кафеав го заврши дрвото со 6-фиоки

Бактон Студио Падма Модерен и современ орев кафеав го заврши дрвото со 6-фиоки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Задолжително парче спална соба, оваа фустана со шест фиоки придонесува за топла, опуштена и добро заоблена атмосфера во спалната соба. Сребрените рачки на никел обезбедуваат совршен акцент за топлата конструкција на орев од ова парче мебел во спална соба. Конструиран врз основа на англиски јазик, градите доаѓаат со дното на случајот со прашина. Изградена да трае со години и години, оваа прекрасна облека обезбедува многу простор за облека, постелнина и разни предмети. Изработена со топли фурнири од орев, оваа фустан ја нанесува спалната соба со опуштена топлина. Направено во Малезија, облеката ќе пристигне целосно собрана. Димензии : 35 "Висока x 57,5 ​​" Широк x 16.38 "длабоки; фиоки : 7,87 " HIGH x 26.06 "Широк x 13,98 " длабоко; Нозе : 3,54 "Висока модерна и современа гардероба; завршна обработка на ореви; шест фиоки; фиоките се во изградба на домови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Aztec Pattern I Wall Art, 12x12
  • Ново
Мислење на купувачите:

Aztec Pattern I Wall Art, 12x12

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

DEN 2933.60
ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПРИМЕНА ПЕРСЕДЕР

Anza Borrego Desert Premium врамена печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојн

DEN 1199.84
Подлошки за чистење на зори, КТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подлошки за чистење на зори, КТ

Исчистете ја кујната брзо и лесно со влошки за чистење на зори Тие можат да се користат на садови, садови

DEN 1.67