• Ново
Салфетки за ручек со хартија за хартија, 6. во, 16CT

Салфетки за ручек со хартија за хартија, 6. во, 16CT

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Чувајте ги работите изгледаат убаво и уредни со нашите салфетки за ручек за хартија за хартија. Декорирани со торба со козметика и пар очила за сонце, овие салфетки со хартија со 2 парчиња имаат само вистински стил за забавата за роденденска забава на вашата ќерка. Користете ги сите 16 од овие салфетки со тематски бањи за да направите гламурозни поставки за место за секој од вашите гости. Овие партиски салфетки ќе помогнат да се впијат истури, така што секој може да продолжи да се релаксира. Направете ја вашата забава да изгледа најдобро во кој било буџет со повеќе од нашите прифатливи резерви за спа партии . 16 салфетки за спа -забави (6,5 "x 6,5"). Користете салфетки за вечера со 2 полни за да ги избришете излевањата. Партиите со тематска забава се одлични за роденденската забава на девојчето.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бебе картичка за белег
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бебе картичка за белег

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 1.33