• Ново
Miaенски култивиран ѓердан Keshi Pearl ѓердан, Стерлинг сребрен затворач, 18. Во, изјава за изјава

Miaенски култивиран ѓердан Keshi Pearl ѓердан, Стерлинг сребрен затворач, 18. Во, изјава за изјава

Buyers rating:
DEN 1040.00

Износ

Воведување на женските од Мијабела 6,5-14 мм култивирани Кеши, култивиран слатководен бел бисер ѓердан со стерлинг сребрен затворач, исклучително и безвременско парче што ја покажува убавината на богатствата на природата. Овој привлечен ѓердан има луксузна низа на култивирани бисери од слатководни кеши, познати по нивните уникатни и органски форми, кои додаваат елемент на индивидуалност и софистицираност на ова дело. посебни прилики. Стерлинг сребрениот затворач обезбедува безбедно и удобно вклопување, истовремено додавајќи допир на рафинирање на целокупниот дизајн. Направено во сребро. Културен слатководен бисер и Кеши, култивиран слатководен бисер. Облик на бисер : рамен и овален. Големина на бисер : (8,5-14мм), (6,5-7мм). Должина на ланецот : 18,5 инчи. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на топка. Ѓердан од влакно. Јуни Борден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

-Fal tl - тостер - парче - слотови
  • Ново
Мислење на купувачите:

-Fal tl - тостер - парче - слотови

T Fal TL6802002 Клучни карактеристики и придобивки од тостер : Технологија на Bagel и Rereat Функција на одмрзнувањ�

DEN 735.84
DesignArt во Quartzиден часовник во кварц
  • Ново
Мислење на купувачите:

DesignArt во Quartzиден часовник во кварц

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на Cournидот на езерската куќа е направен

DEN 0.33
Skechers Rumblers Sci Fi клин сандал
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Rumblers Sci Fi клин сандал

Иднината на стилот и удобноста е тука со Skechers Cali Rumblers Sci Fi Sandal Нежните кожени кожа и истегнете ја ткаенин

DEN 479.84