• Ново
Лажица за бленда на nsонсон со УВ сјај

Лажица за бленда на nsонсон со УВ сјај

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Лажицата на Shонсон Шуттер е популарна форма кај риболовците кои бараат неправилно дејство за таргетирање на грабливи риби. Лажицата за блендата доаѓа со црна никел вртење и кука дизајнирана да фати риба во сите води. Spонсон бленда лажица со УВ сјај : непостојана акција за пливање поради широка форма на телото и свиткување надвор од центарот во лажица. Популарна форма на лажица таргетирајќи ги сите предаторски риби. УВ -чувствителните бои се разгледуваат во присуство на УВ светлина. Сјајните бои продолжуваат да емитуваат светлина откако ќе се распаднат УВ. Сите големини доаѓаат со куки со црна никел со треска и прстени од не'рѓосувачки челик, 1 парче по пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози