• Ново
Без граници јуниори исечени маица за вратот

Без граници јуниори исечени маица за вратот

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Подигнете ги комплиментите во оваа маица со кратки ракави V-вратот од без граници. Изработена во мека плетена ткаенина со полу-опремена силуета, тоа е изглед на фигура што се парови совршено со вашите омилени фармерки со висок половински, капри панталони и шорцеви. Врзете го со тексас јакна за модна завршница. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; Исечена должина. Јуниори ја исекоа маицата на вратот од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Станови на Бела Вита Jimимен
  • Ново
Мислење на купувачите:

Станови на Бела Вита Jimимен

Jimena е совршен спој на патики и Еспадрил Предниот патент му дава на овој чевли малку повеќе поп и го прави

DEN 3.00
Биг облаци iiipremium врамени печати
  • Ново
Мислење на купувачите:

Биг облаци iiipremium врамени печати

Биг облаци iiipremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за дво�

DEN 768.00
Д -р Шолл чевли женски пета од пета
  • Ново
Мислење на купувачите:

Д -р Шолл чевли женски пета од пета

На ноќта на девојчиња, подгответе се да ја погодите забавата, облечена во сандалата на д р Шолл Завршено

DEN 271.84
Време и време женски поло тела џемпер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски поло тела џемпер

Стилски пристап кон класичниот поло, временски шејкер бод Деколте : Vврат со поло јака Затворање : стил н�

DEN 0.67
Филтер за воздух на Ман-Филтер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Филтер за воздух на Ман-Филтер

Филтрите за филтрирање на воздухот во воздухот, ги отстрануваат деструктивните честички како што се пр�

DEN 432.00
Марио влечки на Nintendo Boys Mario
  • Ново
Мислење на купувачите:

Марио влечки на Nintendo Boys Mario

Популарните ликови Марио и Луиџи се рекреираат во овие леводесно комбинирани новите влечки од Нинтендо

DEN 1.67
Classенски удобно чизма за удобност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Classенски удобно чизма за удобност

Влезете во трендовски багажник за возење со багажникот на Caaja од Brinley Co Овој багажник има материјал за ве

DEN 2.33