• Ново
Меморија од пена саќе што не се лизга, задниот стол подлога со врски 2, 4 или пакет

Меморија од пена саќе што не се лизга, задниот стол подлога со врски 2, 4 или пакет

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Меморија од пена саќе што не се лизга, задниот стол подлога со перничиња со врски 2, 4, 6 или 12 пакувања што седат на тврда дрвена или метална столица е само непријатно. Нема потреба да страдате преку друга вечера што се меша на вашето место за да пронајдете мека точка. Истурете ги овие перничиња со прекрасен изглед на вашите столчиња за трпезарија за брз начин да го омекнат местото. Обезбедува на столот со врски за да избегнете лизгање. Изберете ја опцијата за боја што најдобро одговара на вашиот декор или започнете со еден нов изглед со овие како катализатор. По оваа цена, не можете да тргнете наопаку! Верувајте ни, вашето дно ќе ви се заблагодари. Очигледно во пакувања од удобност од 2, 4, 6 или 12 меморија. 9 "приложени врски со столици. Шел : 100% полиестер. Пополнување : 100% полиуретанска пена. Поддршка за лизгање. Закривени агли. Големина : 16" x 16 "x 1". Бои : црна, сина, чоколада, модар патлиџан, зелена, сива, постелнина, морнарица, црвена, 'рѓа, сребрена, чаша, таупе, бело, вино, жолто.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33