• Ново
Лионел Расинг Кајл Буш # М & М, Карамел Ол Starвезда победи Toyota Camry 1: Scale Hoto Die-Cast

Лионел Расинг Кајл Буш М & М, Карамел Ол Starвезда победи Toyota Camry 1: Scale Hoto Die-Cast

Buyers rating:
DEN 1083.04

Износ

После 12 години обид, Кајл Буш ја освои својата прва победа на Ол-стар на НАСКАР, откако ги помина лидерите во густиот потег на последниот рестартирање. Возејќи ја карамелата Карамел Камита Ками, Буш, се тркаше со беспрекорни последни 10 круга за да ги донесе дома платата од 1 милион американски долари. Сега Лионел Расинг е возбуден што го понуди ликот за умирање од 1 : 24 скала што го реплицира автомобилот за победа на Карамел број 18 на Буш. Секој е детален со неверојатна автентичност, вклучувајќи ги сите остатоци од трката, тревања на конфети и гуми што се гледаат на победничкиот автомобил во Победа. Една од најуспешните програми на Лионел е реплицирање на трката-победи 1 : 24 автомобили со умирање од скала. Лионел макотрпно ја репродуцира секоја трка-победи-лека со оштетување, измами, па дури и конфети од Победа Лејн. Овие умирања се спакувани во специјална тркачка победа, која вклучува колекционерска картичка за трката и вистинска официјална налепница за победник. Една мала торба со конфети од патеката ќе биде вклучена со секое тркало-победи-лепење. Карактеристики : 1 : 24 Отворено аспиратор и багажникот. Шасија на телото / умирање. Мрежа за прозорец на возачот. Работни капаци на покривот. Добра година гумени гуми. Детали за моторот специфични за производителот. Идентификациски број на умирање за регистрација (D.I.N.). Сребрена налепница што укажува на производство („1 од 0000“). Спецификации на производот : Лионел Расинг е лидер на пазарот во дизајнот, промоцијата и дистрибуцијата на лиценцирани тркачки автомобили со умирање. Нашите автомобили со модел со умирање се комплетно детални и реално дизајнирани да го реплицираат она што го гледаат навивачите на патеката и се составен дел од искуството на fanубителот на трката. Секоја колекционерска акција со дејствување од 1 : 24, со кои се наоѓаат лепени, се карактеризираат со повеќе од 150 индивидуални делови и парчиња. Известувања за производи : Избришете со мека крпа повремено после употреба за да останете чисти. Препорачано за возраст од 21 и повеќе години.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Ruffle Strap Top Top
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Plus Size Ruffle Strap Top Top

Лесен, вечен и дизајниран со летен ден во умот, Terra & Sky's Ruffle Strap Top е нов изглед за сезоната Дизајнирано во �

DEN 335.52
Време и време женски џогери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски џогери

Подобрете ја вашата гардероба за викенд со овие врвно меки џогери од време и TRU Супер пријатно со полови�

DEN 1.67