• Ново
Главни џунгла тигар отпорен на хартија за печатење на хартија

Главни џунгла тигар отпорен на хартија за печатење на хартија

Buyers rating:
DEN 911.84

Износ

Постерот за тигар од џунгла е направен да ја направи таа посебна област што толку многу ја сакаш. Може да се постави во која било посакувана област, убаво создадена со одлична употреба на боја и со неверојатно величествено животно во центарот. Тигрите се знае дека се жестоки и силни, со прекрасни црни ленти кои им помагаат да се камуфлираат. Па, зошто да не го додадете ова неверојатно животно во вашиот украсен дом. Зошто да не дозволиме сите да ја видат својата убавина и да се восхитуваат на малите детали што може да ги има печатењето. Можете исто така да го поставите овој забавен постер во рамка по ваш избор и да го обесувате на вашиот wallид. Рамката може да има стакло или не, во секој случај, постерот ќе изгледа одлично. Овој постер доаѓа во 2 големини, ќе можете да одлучите која големина најдобро одговара за вас без разлика дали станува збор за 24 "x 18 " или 36 "x 24 " постер. Постерот е внимателно валани и убаво спакуван. Димензии : 24 "x 18" во . дизајниран за употреба во затворен простор. Разиграна и живописна, слика за печатење по постер. Печатење отпорен на време на хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luksенски чизми за Кери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски чизми за Кери

Меките и отпорни на вода Мук Лукс Кери чизми се главен дел од времето! Овие пријатни чизми со средна виси

DEN 2.67
Божиќна светлина на Рудолф Јуниорс
  • Ново
Мислење на купувачите:

Божиќна светлина на Рудолф Јуниорс

Ringвони на празниците со оваа шарена маичка за Божиќни светло во која има омилен ликРудолф на ирваси со ц

DEN 0.67
Тајни богатства луксузен градник
  • Ново
Мислење на купувачите:

Тајни богатства луксузен градник

Градскиот безжичен жица се вклопува и ласка со нула жици за максимална удобност Изработена од мешавина

DEN 2.33