• Ново
Вистински нијанси Децата префрлаат нераскинлива боја за менување на очила за сонце, розова темна розова, голема девојка или момче возраст 7+

Вистински нијанси Децата префрлаат нераскинлива боја за менување на очила за сонце, розова темна розова, голема

Buyers rating:
DEN 479.52

Износ

Бенд 'ем, Флекс' Ем, не можеш да го скршиш! Вашето kiddo ќе биде завист на сите што се на блокот со нашиот прекинувач Унисекс нераскинливи очила за сонце што се менува во боја. Заштитете ги очите од штетните УВ зраци со стилски пар што ќе го сакаат. Со нашите трајни, флексибилни рамки, децата можат удобно да ги носат каде и да одат. Вистински нијанси Децата се префрлаат нераскинливи очила за менување на сонцето, розова/темно розова, голема девојка или момче возраст 7+ материјал : со врвен квалитет лесна нераскинлива гумена рамка за целодневно носење. Willе се наведнува, нема да се скрши! . Заштита : 100% UVA / UVB заштита - Доктор препорачан за чувствителни очи на вашето дете. Леќи : Shatter Proof, отпорен на гребење, антигл. Карактеристики : Промени бои кога се изложени на УВ зраци, рамки што се наведнуваат. FITS : Големината 7 е совршена за деца на возраст од седум и повеќе години. Земја на потекло : Тајван. Грижа : Избришете чиста. Достапно во повеќе димензии и разновидни модерни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00