• Ново
CAINS® Peppercorn Parmesan Облечување fl. Оз. Шише

CAINS® Peppercorn Parmesan Облечување fl. Оз. Шише

Buyers rating:
DEN 38.08

Износ

Облекувањето со пармезан на Cains® Peppercorn е мешавина од крем од вкусно пармезанско сирење и пиперки. Совршено на врвот за низа омилени оброци, ова е омилено "одете до ". Подготвени да јадат спакувани во ладилникот без глутен во САД по отворањето содржи : млеко, јајца.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници јуниори мускулна маица
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори мускулна маица

Добиваме големи гроздобер вибрации на оваа магла за мускули кои имаат силуета без ракави и предниот гра

DEN 0.33