• Ново
Почнувајќи да чини како Божиќен хумор празник графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност

Почнувајќи да чини како Божиќен хумор празник графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на хумор, смешен, Божиќ, празник. Дизајн од Лил Руе. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува дека почнува да чини многу како Божиќ.

Декларирани својства

Најдобри предлози