• Ново
Атлетски работи мали и големи патики за џогер за девојчиња, големини со 13-6

Атлетски работи мали и големи патики за џогер за девојчиња, големини со 13-6

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Лесната удобност се среќава со симпатичен-како-можен стил со овие патики од џогер од атлетски дела. Издржлива мрежа на горниот дел и поставата на Спенкоќ овозможува чувство на дишење, влага со флексибилна надворешна плоча за да ја однесе од училиште, да игра и насекаде помеѓу. Материјал : Полиестер и полиуретан горен; Полиестер и Ева Аутсол. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : чипка. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; калапи со јака удобно на глуждот; Поставата на Spenco®; влага за губење; флексибилна надворешна плоча; не-обележување ѓон. Меша џогер патики за девојчиња од атлетски дела.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Spiderwire® Стелт мазно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Spiderwire® Стелт мазно

NEW Spiderwire® Stealth® Super Super Bripter нуди неверојатно мазно и меко чувство без да се жртвува јачина, чувствителнос�

DEN 0.33