• Ново
Правда девојки еден потпис костим за капење, големини 6- плус

Правда девојки еден потпис костим за капење, големини 6- плус

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Плажа, базен или водна парда? Без оглед на авантурата, костимот за капење со едно парче потпис од правдата е подготвена со безбедни ленти и UPF 50+ заштита од сонце. Деколте на Ками. Прилагодливи ленти со печатено лого. Град на полица внатрешно. Лого на центарот на предниот дел. Заштита на UPF 50+. Тело : 82% полиестер/18% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Правда едно парче лого за капење за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози

® Класичен рокер - светло сиво
  • Ново
Мислење на купувачите:

® Класичен рокер - светло сиво

Мрзливи летни вечери го нарекуваат вашето име Кој подобар начин да уживате во нив отколку да лулкате во

DEN 3999.84
1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF
  • Ново
Мислење на купувачите:

1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF

AlcatelLucent Компатибилен 3 HE00070 BFФункционално идентичен 1000 BaseCWDM SFP 1570 NM 120 KM W / DOM единечен режим Дуплекс LCПрог�

DEN 3344.00