• Ново
Сет за пижами со 3 парчиња дами

Сет за пижами со 3 парчиња дами

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Останете удобно од ден на ноќ во оваа забавна и пријатна женска три-парче за спиење, поставена од тајни богатства. Супер-мек кадифен руно пижама горе, дното и соодветниот пар чорапи се вклучени во сетот за подароци. Врвот со долги ракави има симпатична графика на предната страна и ребреста V деколте, додека пантолоните имаат стилски сеопфатно образец и еластична лента за половината покриена со неволја. Еден пар чорапи со букли го комплетира овој сет на пижами, кој е достапен во разновидни стилови и е одличен за спиење и лежење низ куќата за време на месеците со студ. Тајни богатства дами подароци со 3 парчиња пижама сет : пижама горе и дно : 100% полиестер. Чорапи : 99% полиестер, 1% спандекс. Сет со три парчиња за спиење. Врвот : измислица на корално руно. Графички нанапред. Долги ракави . Ребреди V деколте. Панталони : измислица на корално руно. Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината. Вклучени соодветни пар чорапи со букле. Достапно во разновидни стилови. Достапно во големини S-3 X. Машинско миење ладно, внатре надвор, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно, железо на обратно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Textureенски текстурирани гравчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Textureенски текстурирани гравчиња

Чувајте ја загрејте оваа претстојна сезона без да ги жртвувате вашите стилски сензибилитети со избледе

DEN 400.00
Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84