• Ново
ft. Висок десктоп прозорец Панел Шоџи екран - орев - панели

ft. Висок десктоп прозорец Панел Шоџи екран - орев - панели

Buyers rating:
DEN 1519.84

Износ

Одликувајќи се со традиционален јапонски стил адаптиран за современиот дом, овој екран со шишички панели со два стапала е совршена големина за поставување подолу или на горната маса или биро, правејќи модифициран третман на прозорецот, или користење како декоративен акцент. Лесен и преносен, проucирната хартија од ориз е засилена со влакна за дополнителна издржливост и рамката е изградена од скандинавска смрека. Овој класичен дизајн ќе го надополни секој стил на декор! Светлината се шири низ проucирна хартија од ориз. Скандинавската смрека рамка е лесна и преносна. Лакирани месинг шарки на преклопување панели во двете насоки.

Декларирани својства

Најдобри предлози