• Ново
ft. Висок десктоп прозорец Панел Шоџи екран - орев - панели

ft. Висок десктоп прозорец Панел Шоџи екран - орев - панели

Buyers rating:
DEN 1519.84

Износ

Одликувајќи се со традиционален јапонски стил адаптиран за современиот дом, овој екран со шишички панели со два стапала е совршена големина за поставување подолу или на горната маса или биро, правејќи модифициран третман на прозорецот, или користење како декоративен акцент. Лесен и преносен, проucирната хартија од ориз е засилена со влакна за дополнителна издржливост и рамката е изградена од скандинавска смрека. Овој класичен дизајн ќе го надополни секој стил на декор! Светлината се шири низ проucирна хартија од ориз. Скандинавската смрека рамка е лесна и преносна. Лакирани месинг шарки на преклопување панели во двете насоки.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Кидс колекција на килими и необичен килим за килими за де

DEN 866.72
PlayGro Groovy Movers, пчела
  • Ново
Мислење на купувачите:

PlayGro Groovy Movers, пчела

Playgro Groovy Movers Movers Pee Toy прави прекрасен придружник за патувања за малку Се одликува со живописно обоен диз�

DEN 1.33