• Ново
Тајни богатства женски и жени плус долги ракави врвни и велосипеди салон, 2 парчиња

Тајни богатства женски и жени плус долги ракави врвни и велосипеди салон, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 223.68

Износ

Проверете ја оваа сезона на тренд салон за околу куќата или надвор од вратата! Мекиот џемпер на тајното богатство е малку преголема за пријатна, удобна вклопување со лесни за носење шорцеви за велосипеди за да го заврши изгледот. Време е да се опуштите со овој сет со две парчиња салон кој е стилизиран и подготвен. Материјал : џемпер : 60% памук/40% рециклиран полиестер; Шорцеви за велосипеди : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 џемпер и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи џемпер со големина S. : стил на пуловер; екипаж; долги ракави со капно рамо; Опуштено вклопување. Шорцеви : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; висок пораст; Горе должината на коленото. Карактеристики : Детали за печатење на контраст. Пијама со долги ракави на жените и пижами за велосипеди поставени од тајни богатства.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wiz Harness на црниот дијамант за деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wiz Harness на црниот дијамант за деца

FEATURES of the Black Diamond Kids' Wiz Harness Prethreaded Speed ​​Adjust waist belt buckle Patentpending trak FIT adjustment for easy leg loop customization Adjustable rear elastic ris

DEN 3.33
Jerseyејсон Витн Jerseyерси на Далас Каубои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jerseyејсон Витн Jerseyерси на Далас Каубои

Поддржете го вашиот омилен играч со овој стилски дрес Оваа маичка има удобно тело со лабаво вклопување �

DEN 10799.84