• Ново
Performanceенски перформанси на Avia, целосна поштенска јакна со пиштоли, големини S-3XL

Performanceенски перформанси на Avia, целосна поштенска јакна со пиштоли, големини S-3XL

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа јакна за перформанси на жените во Avia е од суштинско значење за вашата активна гардероба, овозможувајќи ви да го направите сето тоа и да изгледате одлично додека го правите тоа. Функционална за која било класа на тренингот, теретана или активности на отворено, има прозорец за часовници на ракавот за да можете да ги следите вашите вежби и пригодни џебови за патенти за да можете да ги намалите вашите основни работи безбедно. Ултра-ласкавото вклопување има безвременска силуета која е лесна за слој во текот на постудените месеци-и кога времето ќе се загрее, спарете го со врвот на градник Avia Rib Longline (продадено одделно) за полиран изглед на пост-тренингот. Материјал : тело : 88% полиестер/12% спандекс; Pocketебни кеси : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Раглан долги ракави со широки манжетни и ситни дупки. Ockебови : 2 предни џебови на патент; 1 ВИДОВНИ ПРОИЗВОДИ НА РАБОТНИОТ. Карактеристики : Обликување на шевовите за ласкаво вклопување. Performanceенски перформанси целосна поштенска јакна со пиштоли од Авиа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Маичка за изведба на Мажите на Расел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка за изведба на Мажите на Расел

За салата, рано утринското цртичка или секојдневно носењеоваа маица за изведба на мажите од Расел има а�

DEN 223.84