• Ново
Euphoria Grey 6'7 9 'Глобален тепих во област на правоаголник

Euphoria Grey 6'7 9 'Глобален тепих во област на правоаголник

Buyers rating:
DEN 3950.56

Износ

Колекцијата „Еуфорија“ има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полиестер во Турција и има среден куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полиестер. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,2 ". Само во затворен простор. Моден и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Средно сиво, светло сиво. Нијанси на средно сива, светло сива. на бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички ткајачи. Наменети да издржат секојдневно носење, овој килим е одобрен од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . лесно За чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистер вакуумите без ритами за ритам се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и прилогот за прицврстување на AN исправен вакуум. Функционален среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана подлога за килим.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere

Со огромните полици на Елм Вуд во современа завршница и нежна рамка за криви од црно железо, Ела Етагер п

DEN 5919.20