• Ново
Благородна куќа Ајзенбриј затворен француско дрво тапациран стол за јадење, сет од 4, сиво

Благородна куќа Ајзенбриј затворен француско дрво тапациран стол за јадење, сет од 4, сиво

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Трансформирајте ја вашата област за јадење во една од класичните софистицираност со седење од најголем стил. Цртеж од инспирација од француска земја и стилизирање на кралицата Ен, нашиот сет на тапацирани столици за јадење има квадратен потпирач за грб направен со трска, флуидни нозе и исклучителни потпирачи за рака за да му понуди на вашиот дом нешто малку надвор од обичните, додека исто така останува верен на нивниот елегантен, стар -Мални корени. Нивните исушени рамки покажуваат прекрасно спротивставени линии и кривини кои ги охрабруваат двата обични оброци со вашето семејство или екстравагантни забави за вечера со вашите гости. Вклучува : Четири (4) столчиња за јадење. Материјал за седишта : ткаенина. Состав на ткаенина : 100% полиестер. Материјал за потпирач за грб : трска. Материјал за рамки : Гума дрво. Повеќе опции во боја. Завршување на трска : Природно или сиво. Завршување на рамката : природно или сиво. Рачно изработени детали. Потребно е собрание. Димензии : 23,75 инчи длабок x 23,75 инчи широк x 39,75 инчи висок. Димензии на седиштата : 18,00 инчи длабоко x 19,50 инчи широк x 19,50 инчи високи. Висина на раката : 25,50 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стив Маден талент Д'Орсај Стан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стив Маден талент Д'Орсај Стан

Нема потреба да се откажувате од удобноста во корист на стилот кога имате талент? Свежо Д? Орсај стан што

DEN 367.84
Без граници кардиган на водопад
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници кардиган на водопад

Одете на пријатнокут со овој плетен кардиган Со клепски плетен дизајн за текстуриран изглед, овој џемпе

DEN 3.00
Машка фланелна сон за спиење
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка фланелна сон за спиење

Овошјето на машката фланелна пантолона е дел од овошјето на класичната колекција за спиење на спиење на

DEN 543.84