• Ново
Квадратна кубна цирконија во прстен од сребро и розово злато

Квадратна кубна цирконија во прстен од сребро и розово злато

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овој прстен Сваровски ЦЗ е направен во .925 Стерлинг сребро. Давајќи два тон ефект, страните се позлатени во розово злато. Овие страни имаат филигранско срце со дизајн на бесконечност. Поставени во четири облози, овој прстен ќе искра. Достапна е обетка и ѓердан (се продава одделно). Направено во сребро. Бели Сваровски ЦЗ. Форма на перница.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Натурализатор Алексис лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Натурализатор Алексис лизга

Леснотија во овие Liveивејте ги лекарите за секојдневен стил Со чиста, рационализирана силуета, оваа гард

DEN 479.68
Criada habichuelas pintas, конзервирана грав
  • Ново
Мислење на купувачите:

Criada habichuelas pintas, конзервирана грав

Criada habichuelas pintas, los granos de habichuelas criada en agua y sal, син la exelencia en sabor y calidad неискрено, recogidos de las mejores cosechas...

DEN 1.33