• Ново
Ournourneуни колекција женски Делилах Тру удобна пена широка ширина гладијатор Сливер клин сандали

Ournourneуни колекција женски Делилах Тру удобна пена широка ширина гладијатор Сливер клин сандали

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дајте изјава ова лето. Сандал со широка ширина на Делила од College Collection има мека луксузна веганска кожа, влез во задниот патент и отворен круг за совршен летен изглед на мешавина и прилагодлив. Слична клин потпетица, високи детали за казнети, изрез на глуждовите и удобност од 4 мм Тру удобност ™ влошка совршено. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Клин клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ОЕ конектор сензор за кислород
  • Ново
Мислење на купувачите:

ОЕ конектор сензор за кислород

DENSO за прв пат се вклопува со кислород сензордензо за прв пат вклопување на кислород сензори се конструи

DEN 431.84
Занаетчиство на јута, yd
  • Ново
Мислење на купувачите:

Занаетчиство на јута, yd

Покажете ја вашата креативност на се што ќе направите со зачувувањето на патот Маја, изработено...

DEN 558.88