• Ново
Фустан за џемпери на женски судбини

Фустан за џемпери на женски судбини

Buyers rating:
DEN 558.08

Износ

Овој истегнат, ребрестиот плетен фустан го скулптурира телото за да ви го даде тој модерен минималистички изглед. Дизајнирано со лажичка V-вратница и долги ракави. Овој фустан од џемпер совршено се лизга над телото и удира во должина на миди. Ребрести. Ткаенина од џемпер. Искористен В-врат. Долги ракави. Должина на миди.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00