• Ново
Врв со долга ракава со големина на женски плус големина со детали за ракав

Врв со долга ракава со големина на женски плус големина со детали за ракав

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овој стилски врв има модерен пресврт на трендот на ракав за мафини, со цветни детали за печатење и пресек од Tru Self. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Бокс силуета. V-врат. Подигање на ракави со детали за исечоци и чист цветен принт; Еластични манжетни. Зашивање на контраст. Текстурирана плетена конструкција. Странични отвори. 65% рајон/30% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози