• Ново
Eckhart Nomadic Diaimond Model Rug, Tan Tan, 9ft - 6in 13ft - 6in reg reg

Eckhart Nomadic Diaimond Model Rug, Tan Tan, 9ft - 6in 13ft - 6in reg reg

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Колекцијата Trend-Forward Weave & Wander Eckhart го предизвикува глобалниот номад тренд, во кој има племенски обрасци во модерна палета на неутрали и блуз, прободени од меки пастели. Рачно плетена во чиста волна, висок/низок куп ја дава секое парче додадена димензија, создавајќи текстурален интерес и ажурирање на богатството дизајни за денешните простори за живеење. Поради мешавината на вискозата, најдобро е да се задржи овој килим во помалку трговија со трговија со куќа, како што е ден, канцеларија или просторија за седење. Рачно плетена конструкција. Направено од вискоза / волна. Идеално сместување во просторијата вклучува фоаје/влез, канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим. За излевање и дамки, само професионална грижа. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00