• Ново
Девојче за девојчиња од Дизни Девојче Ромпер, големини месеци-2т

Девојче за девојчиња од Дизни Девојче Ромпер, големини месеци-2т

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подгответе ја нејзината топло време подготвена во овој симпатичен изглед на едно парче. Овој лик на Дизни Ромпер ја облекува во еден момент, одржувајќи ја кул и удобна со плетената мешавина од памук, Тери Трим и воздушеста врзана рамо. Опуштениот стил на резервоарот allows дозволува да го носи сам или спарен со дополнителен слој и таа ќе сака да го има својот омилен лик на Дизни за тој ден. Материјал : 70% памук/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Врзете го рамото. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : Графички принт; ребрести тело; Тери трим. © Дизни, сите права се задржани. Дизни лик Ромпер за девојки за мали деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33